Typed Telephone (1.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
