Typed Telephone (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Delete
be: Выдаліць

en: Size
be: Памер

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: About
be: Аб

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.

en: Field types
be: Тыпы палёў
