Typed Telephone (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Size
ca: Mida

en: Label
ca: Etiqueta

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: About
ca: Detalls

en: Placeholder
ca: Marcador

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
