Typed Telephone (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Size
gu: માપ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: About
gu: વિશે
