Typed Telephone (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Delete
he: מחיקה

en: Size
he: גודל

en: Label
he: תווית

en: Fax
he: פקס

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: About
he: אודות

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.
