Typed Telephone (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Delete
hr: Ukloni

en: Size
hr: Veličina

en: Label
hr: Oznaka

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: About
hr: Opis

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.
