Typed Telephone (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Size
hy: Չափ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:
