Typed Telephone (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Delete
is: Eyða

en: Size
is: Stærð

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
