Typed Telephone (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Delete
jv: Busak

en: Size
jv: Ukuran

en: Label
jv: Judul

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: About
jv: Ngenani

en: The maximum length of the field in characters.
jv: Dawané field maksimum nang satuan karakter.
