Typed Telephone (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Delete
km: លុប

en: Size
km: ទំហំ

en: Label
km: ស្លាក

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: About
km: អំពី

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។
