Typed Telephone (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Delete
mr: मिटवा

en: Size
mr: आकार

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी
