Typed Telephone (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Home
cs: Gór

en: Delete
cs: Haçifélo

en: Label
cs: Lebíl

en: Maximum length
cs: Bicíttu bicí lambai

en: About
cs: Baabote
