Typed Telephone (1.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Delete
th: ลบ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Fax
th: โทรสาร

en: Mobile
th: มือถือ

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
