Typed Telephone (1.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Label
ug: بەلگە

en: About
ug: ھەققىدە
