Typed Telephone (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Delete
vi: Xóa

en: Size
vi: Dung lượng

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Fax
vi: Điện thư

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: About
vi: Giới thiệu

en: The maximum length of the field in characters.
vi: Số ký tự tối đa của trường.

en: Work
vi: Việc làm
