Typed Telephone (1.0.0-rc1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Size
hi: आकार

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: About
hi: के बारे में

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर
