Typed Telephone (1.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Size
ps: كچه

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
