Time Zone Field (8.x-1.11) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Time zone
de: Zeitzone

en: Default value
de: Standardwert

en: Time Zone
de: Zeitzone

en: - None selected -
de: - Keine ausgewählt -

en: Field types
de: Feldtypen

en: Time zone settings
de: Zeitzoneneinstellungen
