Time Zone Field (8.x-1.12) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Time zone
pt: Fuso horário

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: - None selected -
pt: - Nenhum selecionado -

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: Time zone settings
pt: Configurações de fuso horário
