UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Home
af: Tuis

en: content
af: inhoud

en: Image
af: Beeld

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Footer
af: Onderskrif

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Main menu
af: Hoofkieslys
