UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Help
am: እርዳታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Custom
am: ብጁ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
