UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: content
ast: conteníu

en: Image
ast: Imaxe

en: Help
ast: Aida

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Custom
ast: Personalizáu
