UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: content
bn: কন্টেন্ট

en: Image
bn: ছবি

en: Help
bn: সহায়তা

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু
