UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Home
cs: Domů

en: content
cs: obsah

en: Image
cs: Obrázek

en: Help
cs: Nápověda

en: Page title
cs: Název stránky

en: Footer
cs: Patička

en: Custom
cs: Vlastní

en: Tabs
cs: Záložky

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
