UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: content
cy: cynnwys

en: Image
cy: Delwedd

en: Help
cy: Cymorth

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Footer
cy: Troedyn

en: Custom
cy: Addasu
