UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
