UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Heim

en: content
is: innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Footer
is: Síðufótur

en: Custom
is: Sergjørt
