UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: content
fr: contenu

en: breadcrumb
fr: Fil d'ariane

en: Help
fr: Aide

en: Page title
fr: Titre de la page

en: Footer
fr: Pied de page

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Banner
fr: Bannière

en: Sidebar
fr: Barre latérale

en: Tabs
fr: Onglets

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Main navigation
fr: Navigation principale

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Breadcrumbs
fr: Fils d'ariane

en: Main page content
fr: Contenu de la page principale

en: CSS File
fr: Fichier CSS

en: Site branding
fr: Identité du site

en: Primary admin actions
fr: Actions d'administration principales

en: User account menu
fr: Menu du compte de l'utilisateur
