UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Home
hr: Početna

en: content
hr: sadržaj

en: Image
hr: Slika

en: Help
hr: Pomoć

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Footer
hr: Podnožje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
