UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: content
hu: tartalom

en: breadcrumb
hu: morzsa

en: Image
hu: Kép

en: Help
hu: Súgó

en: URL
hu: Webcím

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Footer
hu: Lábléc

en: Custom
hu: Egyéni

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Tabs
hu: Fülek

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje
