UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: content
is: innihald

en: Image
is: Mynd

en: Help
is: Hjálp

en: URL
is: vefslóð

en: Page title
is: Titill síðu

en: Footer
is: Fótur

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Tabs
is: Flipar
