UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Image
ku: وێنە

en: Help
ku: یارمەتی

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
