UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: content
mr: मजकूर

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Help
mr: मदत

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक
