UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: content
nn: innhald

en: Image
nn: Bilete

en: Help
nn: Hjelp

en: Footer
nn: Botntekst

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Main menu
nn: Hovudmeny
