UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: content
pl: zawartość

en: Image
pl: Obraz

en: Help
pl: Pomoc

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Footer
pl: Stopka

en: Custom
pl: Własne

en: Banner
pl: Baner

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika
