UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Home
ru: Главная

en: content
ru: содержимое

en: breadcrumb
ru: навигационная линейка

en: Image
ru: Изображение

en: Help
ru: Справка

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Footer
ru: Подвал

en: Custom
ru: Собственная

en: Banner
ru: Баннер

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора

en: User account menu
ru: Меню учётной записи пользователя
