UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: content
sl: vsebine

en: Image
sl: Slika

en: Help
sl: Pomoč

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Footer
sl: Noga

en: Custom
sl: Prilagojeno
