UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: content
te: విషయం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Help
te: సహాయం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: User account menu
te: వాడుకరి ఖాతా మెనూ
