UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: content
tr: içerik

en: Image
tr: Resim

en: Help
tr: Yardım

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Custom
tr: Özel

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Site branding
tr: Site markası

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü
