UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: content
ug: مەزمۇن

en: Image
ug: سۈرەت

en: URL
ug: ئادرېس

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك
