UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Home
uk: Головна

en: content
uk: матеріал

en: breadcrumb
uk: навіґаційний рядок

en: Image
uk: Зображення

en: Help
uk: Довідка

en: URL
uk: URL-адреса

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Custom
uk: Власний

en: Banner
uk: Банер

en: Sidebar
uk: Панель

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Quick Search
uk: Швидкий пошук

en: CSS File
uk: Файл CSS

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача
