UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: content
vi: nội dung

en: Image
vi: Ảnh

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Footer
vi: Phần chân

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang
