UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Image
az: Şəkil

en: Help
az: Dəstək

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Tabs
az: Tablar

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
