UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Home
fa: خانه

en: content
fa: محتوا

en: Image
fa: تصویر

en: Help
fa: راهنما

en: URL
fa: نشانی

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Footer
fa: پاورقی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Sidebar
fa: نوار جانبی

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Main navigation
fa: منوی اصلی

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Breadcrumbs
fa: مسیر‌های راهنما

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Site branding
fa: برند سایت

en: Primary admin actions
fa: اقدامات مدیریتی پایه

en: User account menu
fa: منوی حساب کاربری
