UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: content
lt: turinys

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Help
lt: Pagalba

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
