UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Home
sv: Hem

en: content
sv: innehåll

en: Image
sv: Bild

en: Help
sv: Hjälp

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Footer
sv: Sidfot

en: Custom
sv: Anpassad

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Tabs
sv: Flikar

en: sidebar
sv: sidospalt

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto
