UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: content
ar: المحتوى

en: Image
ar: الصورة

en: Help
ar: المساعدة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Footer
ar: التذييل

en: Custom
ar: مخصص

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية
