UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: content
be: змест

en: Image
be: Малюнак

en: Help
be: Дапамога

en: URL
be: Спасылка

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Banner
be: Банэр

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
