UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: content
bg: съдържание

en: Image
bg: Снимка

en: Help
bg: Справка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Footer
bg: Под черта

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Main menu
bg: Основно меню
