UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: content
bo: ནང་དོན

en: Image
bo: པར་རིས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན
